اخبار داخلی دسته اول روز

23 فوریه 2021
خبر روز
بدون نظر

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران عنوان کرد: بازتوزیع سنی مبتلایان به کرونا در تهران

 

🔻دو گروه سنی زیر ۱۰ سال و بالای ۷۰ سال در این تغییر بازتوزیع سنی بیماری جزو گروه های پرخطر تلقی می شوند و این دو طیف سنی به ویژه افراد بالای ۷۰ سال نیازمند رعایت پروتکل های بهداشتی با قاطعیت بیشتری هستند .

 

🔻ضرورت همگرایی اجرایی در سطوح ملی و استانی برای مقابله با کرونا

 

🔻باید سخت گیری بیشتری اعمال شود زیرا انواع ویروس های جهش یافته متاسفانه از سرعت انتشار بالاتری برخوردار هستند و ممکن است منجر به میزان مرگ و میر بیشتری شوند.

 

🔻گروه های سنی که قبلا آسیب پذیر نبودند در مواجهه با  ویروس جهش یافته بیشتر در معرض ابتلا قرار می گیرند و گروه های پرخطر نیز در مخاطره بیشتری قرار دارند.

افزایش ساعت کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک

 

رییس مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا:

🔹ساعات کار تمامی مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در سراسر کشور دو ساعت افزایش یافت.

🔹بر این اساس از روز شنبه تا چهارشنبه فعالیت این مراکز از ساعت ۷ آغاز شده و تا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت.

🔹در روزهای پنجشنبه نیز فعالیت تمامی مراکز از ساعت ۷ آغاز شده و تا ساعت ۱۴ ادامه دارد.

توییت بازی وزرا

یه سر بریم تویتر و توییت اقای تاجزاده رو ببینیم که گفتن

مجلس با 221 رای موافق، 6 رای مخالف و 7 رای ممتنع از مجموع 239 نماینده حاضر در جلسه، شکایت خود از دولت درباره استنکاف از قانون لغو تحریم‌ها را به قوه قضائیه ارجاع داده و خواستار برخورد با متخلفین شده

یه سری الان میگن شب عیدی سند از کجا بیاریم ؟

در توییت دیگه ای گفتن:

بیانیه دولت درباره شکایت مجلس

 از خود به قوه به‌علت استنکاف از اجرای قانون لغو تحریم‌ها گام بلندی در جهت شفافیت امور و پاسخگوکردن نهادهای حکومتی است. کسانی که برجام را لاشه متعفن می‌خوانند و دنبال دفن هرچه سریعتر آن هستند، باید مسئولیت عواقب تصمیم خود را بپذیرند.

آقای قالیباف هم در توییتی نوشتن

مطابق قانون مجلس، اجرای پروتکل الحاقی از روز ۵ اسفند به طور کامل متوقف خواهد شد و هر نوع دسترسی فراتر از پادمان مطلقاً ممنوع و غیرقانونی است. هر نوع همکاری فراپادمانی با آژانس در آینده نیز طبق ماده ۷ مستلزم تصمیم‌گیری مجلس است. ماده ۹ قانون، اجرای دقیق آن را تضمین خواهد کرد.

این بازی با کلماتم شده داستانی.

نظر مردم هم در زیر این توییت جالب بود

حسین نوشته:

متاسفانه تو مجلس افرادی هستن که هم شریک دزد هستن هم رفیق قافله و نقش هئیت رییسه هم پرنگ هست در تصویب این قانون که همراهی با دولت انجام شد. و به جای فرصت یه ماهه، دوماه زمان داده شد انشالله که در اجرا دیگه همکاری نکنید

شخص دیگه ای هم نظر خودشو اینگونه بیان کرده:

اما این دولت عملکرد آقایان کاملا برخلاف مجلس ملت کار میکند امیدوار هستیم گفته شما عملی شود چرا که دولت به دنبال به زانو درآوردن ملت حکومت و انقلاب در مقابل غرب است از هیچ کوششی در این مسیر الحمدالله کم نگذاشته….